Pszczółki

Grupa 1 - Pani Natalia.

Wyszukaj

Jagódki

Grupa 2 - Pani Sylwia.

Wyszukaj

Mrówki

Grupa 3 - Pani Kasia.

Wyszukaj

Ananasy

Grupa 4 - Pani Monika.

Wyszukaj

Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Dzień Marchewki


31 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Urodziny Marchewki. Oj działo się, działo tego dnia wiele. Obejrzeliśmy "marchewkową" inscenizację przygotowaną przez najstarszych przedszkolaków, przygotowywaliśmy pyszny marchewkowy sok a także piekliśmy marchewkowe babeczki. Na zajęciach plastycznych przygotowaliśmy marchewkowe wydzieranki a stemple ze stóp okazały się przydatne to stworzenia marchewkowych dekoracji.