Pszczółki

Grupa 1 - Pani Natalia.

Wyszukaj

Jagódki

Grupa 2 - Pani Sylwia.

Wyszukaj

Mrówki

Grupa 3 - Pani Kasia.

Wyszukaj

Ananasy

Grupa 4 - Pani Monika.

Wyszukaj

Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Dzień Przedszkolaka 2023


Z okazji Dnia Przedszkolaka nasze przedszkole po raz drugi zorganizowało obchody tego dnia na bielawskim rynku🥳😄 Dzieci ze wszystkich bielawskich przedszkoli zgromadziły się by świętować ten dzień przy licznych zabawach tanecznych❤️ Również chcielibyśmy podziękować Panu Burmistrzowi Andrzejowi Hordyjowi za przekazanie przedszkolakom klucza do miasta😄