Dzień Książki

23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki, my zajmowaliśmy się innymi tematami ale myślę, że warto wrócić do tego wydarzenia.

Drodzy rodzice poniżej znajduje się link z bajką dla waszych pociech,  promującą czytelnictwo.

Po obejrzeniu bajki wykonajcie proszę zamieszczone poniżej karty pracy:)

Polska moja ojczyzna

Temat tego tygodnia to "Polska moja ojczyzna" dlatego dziś proponuję wykonanie poniższej karty pracy. Zachęcam także do wykonania pracy plastycznej techniką dowolną pt.: "Mój dom",

Liczę na Waszą kreatywność i czekam na zdjęcia 😀

Podróże po Polsce

W tym tygodniu zapraszam do wirtualnej podróży po Polsce, na początek zachęcam do kliknięcia w link i obejrzenia filmu.

Praca z Recyklingu

Na zakończenie tygodnia związanego z Dniem Ziemi, proponuję do wykonania pracę techniczną z recyklingu. W każdym domu znajdą się rolki po papierze toaletowym, plastikowe butelki, nakrętki i tym podobne przedmioty, z których można wyczarować coś niesamowitego. Drodzy Rodzice stwórzcie ze swoimi pociechami pracę wg własnego pomysłu lub skorzystajcie z podpowiedzi i inspiracji, które umieszczam poniżej (zamieszczone zdjęcia zostały znalezione z internecie, zachęcam do własnego poszukiwania inspiracji oczywiście wraz z dzieckiem).

Na koniec prośba!!! Zdjęcia powstałych prac wrzucajcie na naszą facebookową grupę. Pozdrawiam pani Kasia:)