Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Kadra

  • Malgorzata_Domagala

Małgorzata Domagała

Dyrektor przedszkola, nauczyciel mianowany, ukończyła studia w zakresie wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego na Uniwersytecie Opolskim, kurs kwalifikacyjny w zakresie Zarządzania Oświatą.


  • Natalia_Paciorkowska

Natalia Paciorkowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Legnicy oraz Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy na kierunkach pedagogika opiekuńczo-prewencyjna oraz pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią i wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka. W niedalekiej przyszłości zamierzam podjąć studia na kierunku gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie poczucie ich bezpieczeństwa i uśmiech. "Gdy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" J. Korczak.


  • Katarzyna_Piorko

Katarzyna Piórko

Nauczyciel kontraktowy, absolwentka Akademii Jana Długosza w Częstochowie oraz Wyższej Szkoły Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Katowicach na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna oraz pedagogika przedszkolna. Ukończyłam szkolenie z zakresu integracji sensorycznej: „Formy pracy z dzieckiem o nieharmonijnym rozwoju”. Obecnie uczestniczę w kursie języka angielskiego, umiejętności językowe wykorzystuję w codziennej pracy z dziećmi. Uważam, że jest to praca niezwykła, w której czas płynie niewiarygodnie szybko, każdego dnia staram się wspierać i uczyć życia w radości, bo każde dziecko powinno mieć beztroskie dzieciństwo.


  • Sylwia_Gizycka

Sylwia Giżycka

Nauczyciel kontraktowy.


  • Agnieszka_Michalowska

Agnieszka Michałowska

Nauczyciel kontraktowy.


  • Monika_Pawlowska

Monika Pawłowska

Nauczyciel kontraktowy.