• Malgorzata_Domagala

Dyrektor przedszkola, nauczyciel mianowany, ukończyła studia w zakresie wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego na Uniwersytecie Opolskim, kurs kwalifikacyjny w zakresie Zarządzania Oświatą.

• Lucyna_Szady

Lucyna Szady

Nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu o profilu wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Ukończyłam szkolenie: "Edukacja matematyczna sześciolatków" I i II stopnia E. Gruszczyk - Kolczyńskiej, warsztaty z zakresu pedagogiki zabawy "Klanza" (trzy edycje) uczestniczyłam w kursach dla kierowników wycieczek i wychowawców placówek wypoczynkowych. Brałam udział w międzynarodowym projekcie "Razem w pełni sprawni". Czas spędzony w przedszkolu i kontakt z małymi dziećmi przynosi mi wiele satysfakcji, a każdy dzień jest inny.

• Natalia_Paciorkowska

Natalia Paciorkowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Legnicy oraz Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy na kierunkach pedagogika opiekuńczo-prewencyjna oraz pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią i wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka. W niedalekiej przyszłości zamierzam podjąć studia na kierunku gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie poczucie ich bezpieczeństwa i uśmiech. "Gdy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" J. Korczak.

• Angelika_Broniewska

Angelika Broniewska

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Wrocławskim, kierunek Pedagogika Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Ponadto ukończyłam szkołę muzyczną II stopnia w Szczecinie na flecie poprzecznym, stąd moje zainteresowanie i miłość do muzyki. Wybieram się teraz na studia mgr na DSW, kierunek arteterapia, co mam nadzieję, że pogłębi moją wiedzę.

• Anna_Kurek

Anna Kurek

Ukończyłam studia licencjackie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu na kierunku pedagogika. Praca z dziećmi umożliwia mi ich ukierunkowywanie i obserwowanie jak potrafią czerpać radość z drobnych rzeczy, nie boją się pytać, są ciekawe świata, spontaniczne i autentyczne. "Dzieci nie myślą ani o tym, co było, ani o tym, co będzie, ale cieszą się chwilą obecną, jak mało kto potrafi" Jean de La Bruyere.

• Paula_Beska

Paula Beśka

Nauczyciel kontraktowy. Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu na kierunku: I stopnia- Pedagogika, specjalność: Pedagogika Rodzinna; II stopnia - Pedagogika, specjalność: Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Ukończyłam szkolenia: "Kierownik wycieczek", "Opiekun kolonijny". Praca z dziećmi jest bardzo satysfakcjonująca, a miłość jaka wraca od dziecka jest nieoceniona..

• Katarzyna_Piorko

Katarzyna Piórko

Nauczyciel kontraktowy, absolwentka Akademii Jana Długosza w Częstochowie oraz Wyższej Szkoły Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Katowicach na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna oraz pedagogika przedszkolna. Ukończyłam szkolenie z zakresu integracji sensorycznej: „Formy pracy z dzieckiem o nieharmonijnym rozwoju”. Obecnie uczestniczę w kursie języka angielskiego, umiejętności językowe wykorzystuję w codziennej pracy z dziećmi. Uważam, że jest to praca niezwykła, w której czas płynie niewiarygodnie szybko, każdego dnia staram się wspierać i uczyć życia w radości, bo każde dziecko powinno mieć beztroskie dzieciństwo.