Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Mikołajowa Noc


Kochany Panie Mikołaju, my tak czekany każdej zimy. Dlaczego zawsze Pan przychodzi do nas gdy śpimy?. Z 2 grudnia na 3 grudnia najstarsza grupa przedszkolaków nocowała w przedszkolu. Czy udało im się zobaczyć Mikołaja wrzucającego przez komin prezenty?.

Szkoła Leśna


Dzisiaj Ananasy wybrały się do Szkoły Leśnej w Bielawie, aby poszerzyć wiedzę o roślinach i zwierzętach zamieszkujących las. Zamieniliśmy się w poszukiwaczy śladów wiosny i zaopatrzeni w teczki, szukaliśmy okazów. Podczas poszukiwań roślin, spostrzegawcze dzieci wypatrzyły tropy zwierzyny. A na zakończenie Ananaski upiekły kiełbaski w ognisku i zjadły ze smakiem.

Zdjęcia
  • 001

Wiosenna Gra Planszowa


Gry planszowe to doskonałe narzędzie do rozwijania u dzieci wysiłku intelektualnego w sytuacjach pełnych napięć, jak również kształtowanie odporności emocjonalnej i wdrażanie do właściwego reagowania na odnoszenie sukcesów i porażek. Dlatego dzisiaj stworzyliśmy grę planszową z prostymi zadaniami (na początek). Było dużo emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Miłego oglądania.

Odwiedziny Królika Franka


Dziś gościem w naszej sali był Królik Franek. Dzieci wykazały się dużą empatią i zachowały się tak, aby Franek się nie bał i czuł się z nami dobrze. Jak widać Frankowi bardzo się podobało i bardzo posmakował owies, który specjalnie dla niego wyhodowaliśmy.

Doświadczenie z Fasolą


Dziś rozpoczęliśmy doświadczenie z fasolą. Każdego dnia będziemy obserwować zmiany, które zachodzą. Obserwacje będą również nanoszone na papier. ???????????? Zadanie to uczy odpowiedzialności, ponieważ każdy ma swoje nasionko, o które musi dbać i dostarczyć to, czego potrzebuje..

Zdjęcia
  • 001