W poszukiwaniu wiosny

Przez ostatnie dni 2 młodsze grupy Pszczółek 🐝 i Jagódek 🫐. Wybierały się na spacery do Parku Miejskiego w poszukiwaniu oznak nadchodzącej dużymi krokami Pani Wiosny. Dzieci słuchały śpiewu ptaków, odwiedziły kaczki w stawie i szukały charakterystycznych dla zbliżającej się wiosny kwiatków. Udało nam się znaleźć Zawilce, Krokusy i Przebiśniegi. 🌼 Dodatkowo przy okazji spaceru wykorzystaliśmy okazje do poruszania się na świeżym powietrzu. Poszliśmy na plac zabaw i urządziliśmy wyścigi na naszym parkowym rondzie. 😀 Możemy śmiało stwierdzić że Pani Wiosna przyjdzie do nas szybciej niż się tego spodziewamy 🌷😁🌼🫐🐝.

Zabawa paluszkowa - Pająk Bęc

Zabawa to dla dzieci dużo więcej niż sposób spędzania czasu.
To co sprawia wrażenie jedynie figli i igraszek, pomaga maluchom poznać otaczający je świat
i zrozumieć zależności, które w nim występują.
W zabawie paluszkowej "Pająk bęc" dzieci z najmłodszej grupy nie tylko świetnie się bawiły i integrowały z grupą rówieśników ale również ćwiczyły pamięć oraz aparat mowy.

24 listopada nasze małe Pszczółki stały się prawdziwymi przedszkolakami.
Tego dnia odbyło się uroczyste pasowanie na które każde dziecko mogło zaprosić rodzica.

Gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych dni w przedszkolu ????.

Lody dla ochłody

Dzisiaj przygotowaliśmy lody z owoców (????????????????) i jogurtu.
Dzieci mogły  się wykazać przy krojeniu owoców i wymyśleniu kombinacji smaku lodów.

Ps. Tryskawki prosto z naszego ogródka ????

Ahoj piraci - Pszczółki

Dzień Dziecka
Ahoj Piracie! Dziękujemy za piękne przebrania dzieci. Dzisiaj odbyły się zabawy tematyczne jak szukanie skrzyni ze skarbem loteria w której dzieci mogły wylosować swój prezent, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji na podwórku. Mamy nadzieję że wszystkie dzieci wróciły szczęśliwe!