W poszukiwaniu wiosny

Przez ostatnie dni 2 młodsze grupy Pszczółek 🐝 i Jagódek 🫐. Wybierały się na spacery do Parku Miejskiego w poszukiwaniu oznak nadchodzącej dużymi krokami Pani Wiosny. Dzieci słuchały śpiewu ptaków, odwiedziły kaczki w stawie i szukały charakterystycznych dla zbliżającej się wiosny kwiatków. Udało nam się znaleźć Zawilce, Krokusy i Przebiśniegi. 🌼 Dodatkowo przy okazji spaceru wykorzystaliśmy okazje do poruszania się na świeżym powietrzu. Poszliśmy na plac zabaw i urządziliśmy wyścigi na naszym parkowym rondzie. 😀 Możemy śmiało stwierdzić że Pani Wiosna przyjdzie do nas szybciej niż się tego spodziewamy 🌷😁🌼🫐🐝.