Żabki

Grupa I Pani Paula Beśka.

Smerfy

Grupa II Pani Katarzyna Piórko.

Kosmonauci

Grupa III Pani Lucyna Szady.

Grupa IV Pani Anna Kurek.

Bal Karnawałowy

Królewny, rycerze, wróżki, czarownice, biedronki i żabki bawiły się dzisiaj na przedszkolnymi balu karnawałowym. Było kolorowo, radośnie a przede wszystkim tanecznie.

Akcja Fundacji Mam Pomysł

Finał listopadowej akcji na rzecz Fundacji Mam Pomysł. Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom, a także pracownikom przedszkola, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Dzięki Wam zgromadziliśmy spory zapas karmy dla kociaków z bielawskiej kociarni, a także kwotę 126zł na rzecz podopiecznych fundacji. Serdecznie dziękujemy za serce dla zwierząt.

Popołudnie twórczej aktywności

W przedświątecznym nastroju razem z rodzicami przygotowujemy ozdoby na choinkę. Są własnoręcznie wykonane bombki, aniołki, ozdabianie serduszka, nie zabrakło też papierowego, kolorowego łańcucha.

W Domu Św. Mikołaja

Grupa Mrówek i Ananasów odwiedziła dom "najprawdziwszego" Świętego Mikołaja w Srebrnej Górze. Były tańce z elfami, świąteczne warsztaty plastyczne i oczywiście spotkanie z Mikołajem.

Fajnie jest być Mikołajem

Z okazji Mikołajek grupa PSZCZÓŁEK oraz MRÓWEK postanowiła zamienić się w Mikołaje, i obdarować własnoręcznie wykonanymi upominkami mieszkańców Bielawy:) byliśmy również na poczcie, w banku oraz w sklepie. Dzieci zgodnie stwierdziły, że cudownie było  na chwilę zostać Świętym Mikołajem.