Pszczółki

Grupa 1 - Pani Natalia.

Wyszukaj

Jagódki

Grupa 2 - Pani Sylwia.

Wyszukaj

Mrówki

Grupa 3 - Pani Kasia.

Wyszukaj

Ananasy

Grupa 4 - Pani Monika.

Wyszukaj

Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Dzień Chłopaka


Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach 😄 W życiu rodziny czy w życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września🥳😃 W tym dniu we wszystkich grupach dziewczynki wręczały chłopcom upominki, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały.

Dzień Przedszkolaka 2023


Z okazji Dnia Przedszkolaka nasze przedszkole po raz drugi zorganizowało obchody tego dnia na bielawskim rynku🥳😄 Dzieci ze wszystkich bielawskich przedszkoli zgromadziły się by świętować ten dzień przy licznych zabawach tanecznych❤️ Również chcielibyśmy podziękować Panu Burmistrzowi Andrzejowi Hordyjowi za przekazanie przedszkolakom klucza do miasta😄

Początek roku szkolnego 2023/24


Nowy rok szkolny 2023/2024 rozpoczął się w naszym przedszkolu 1 września i z wielką radością przywitaliśmy nowych oraz kontynuujących naukę Przedszkolaków. Nasi milusińscy korzystali z uroków pięknej pogody podczas wielu zabaw na ogrodzie.

Lato w Przedszkolu


Każdy wie, że lato oznacza czas zabawy na świeżym powietrzu i sprzyja ono dobrej energii. Tak właśnie wyglądają wakacje w naszym przedszkolu. Nie brakowało nam basenu, lodów oraz wielu zabaw muzyczno-ruchowych.

Wakacyjny Czas


Wspólna zabawa i tańce do ulubionych piosenek na świeżym powietrzu! To jedne z ulubionych zajęć w wakacyjne dni.