Żabki

Grupa I Pani Paula Beśka.

Wyszukaj

Smerfy

Grupa II Pani Katarzyna Piórko.

Wyszukaj

Kosmonauci

Grupa III Pani Lucyna Szady.

Wyszukaj

Ananasy

Grupa IV Pani Anna Kurek.

Wyszukaj

Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Bal Karnawałowy

  • 001

Królewny, rycerze, wróżki, czarownice, biedronki i żabki bawiły się dzisiaj na przedszkolnymi balu karnawałowym. Było kolorowo, radośnie a przede wszystkim tanecznie.

Akcja Fundacji Mam Pomysł

  • 001

Finał listopadowej akcji na rzecz Fundacji Mam Pomysł. Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom, a także pracownikom przedszkola, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Dzięki Wam zgromadziliśmy spory zapas karmy dla kociaków z bielawskiej kociarni, a także kwotę 126zł na rzecz podopiecznych fundacji. Serdecznie dziękujemy za serce dla zwierząt.

Popołudnie twórczej aktywności

  • 001

W przedświątecznym nastroju razem z rodzicami przygotowujemy ozdoby na choinkę. Są własnoręcznie wykonane bombki, aniołki, ozdabianie serduszka, nie zabrakło też papierowego, kolorowego łańcucha.

W Domu Św. Mikołaja

  • 001

Grupa Mrówek i Ananasów odwiedziła dom "najprawdziwszego" Świętego Mikołaja w Srebrnej Górze. Były tańce z elfami, świąteczne warsztaty plastyczne i oczywiście spotkanie z Mikołajem.

Fajnie jest być Mikołajem

  • 001

Z okazji Mikołajek grupa PSZCZÓŁEK oraz MRÓWEK postanowiła zamienić się w Mikołaje, i obdarować własnoręcznie wykonanymi upominkami mieszkańców Bielawy:) byliśmy również na poczcie, w banku oraz w sklepie. Dzieci zgodnie stwierdziły, że cudownie było  na chwilę zostać Świętym Mikołajem.

Copyright © 2020 Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne w Bielawie All Rights Reserved. Developed by JUMP IT Service.