Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Praca plastyczna - przestrzenna

Do przygotowania jej razem z dzieckiem potrzebujemy jedynie papieru kolorowego ( jeżeli nie mamy możemy użyć białych kartek i je pomalować farbami, lub kredkami) Rodzic- wykonuje kontur liścia, wspólnie z dzieckiem wycinamy i kolorujemy liść, następnie wycinamy małe paseczki, które łączymy ze sobą klejem ( wychodzą nam pojedyncze kółeczka) na końcu wszystkie kółka sklejamy, że sobą i wychodzi nam gąsienica:) oczka można narysować kredką, mazakiem lub wyciąć.

  • 004