Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Zabawa w teatr


Teatrzyk dla dzieci jest magiczny, przenosi nas do innego, niezwykłego świata oderwanego od rzeczywistości.Podczas żywiołowej zabawy w teatrzyk, dziecko ma możliwość spełnienia swoich potrzeb i zaspokojenie pragnienia wcielenia się nie tylko w rolę biernego widza ale również reżysera i aktora spektaklu. Dodatkowo doskonali umiejętności logopedyczne w zakresie prawidłowej mowy - wyrazistość, melodyjność, akcent, emisja głosu, dykcja oraz pomaga zwalczyć nieśmiałość u dzieci oraz potrafi rozbawić do łez.????????