Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Malowanie na piasku

Drodzy Rodzice:)

Dzisiaj chciałabym zaproponować zabawę rozwijającą umiejętności manualne oraz plastyczne 😊 będziemy potrzebować:

  • miska o szerokim płaskim dnie
  • piasek, lub sól
  • pędzel
  • słomka do napojów

Moi drodzy, aby zabawa była udana, potrzebne jest odpowiednie naczynie. Miska nie powinna być zbyt wysoka, lecz musi mieć szerokie płaskie dno, do naczynia należy wsypać tyle piasku, lub soli, ile wystarczy, by dokładnie zakryć całe dno. Gdy miska będzie pełna, musimy wziąć pędzel i pokazać dziecku jak można malować na sucho, pokażmy, że można albo pędzel mocno przyciskać,albo tylko nim delikatnie muskać. Jako przyrząd do tworzenia piaskowych, lub solnych obrazów wykorzystać można także słomkę do napojów. W tym przypadku należy rozdmuchiwać sypką substancję.

  • 012

Życzę udanej zabawy 💪😍🍀

Miłego dnia🍀🍀🌼