Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Dzień Pizzy


9 luty - DZIEŃ PIZZY ????‍????????????‍???? Ananasy w ten mroźny czas przeniosły się we włoskie klimaty ???????? Sekretnym składnikiem było oczywiście włożone w wykonanie pizzy serce oraz wypowiedzenie tajemniczego zaklęcie podczas wykonania sosu ✨ Takiej ciszy podczas drugiego śniadania jeszcze u Nas nie było ???? A komentarze: "Najlepsza pizza na świecie" mówią same za siebie, może wkrótce któryś z Ananasków zawita w Masterchef Junior ????️ Oczywiście Ananaski pamiętają, że taki dzień mamy tylko raz w roku, a różnorodna dieta to podstawa do zachowania zdrowia :) Dlatego po pizzy z wielką przyjemnością skorzystaliśmy z dobrodziejstw natury i poszliśmy spalić kalorie na sankach ????❄️????️☃️

Zdjęcia
  • 001