Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Prezent z Ameryki od Yany i Uli


Dostaliśmy niesamowity prezent, który dotarł do Nas aż z Ameryki! 🇺🇸 Nasze koleżanki Yana i Ula, które odwiedziły Nas w wakacje wysłały nam tablice do rysowania 📝Boogie-boardy posłużą Nam długo zarówno do pracy jak i do zabawy 🤹‍♀🐻🤹‍♂W paczce była także piękna kartka oraz życzenia świąteczne! 🙋‍♀️ Ananaski od razu działały i stworzyły piękne podziękowania💐 Przy okazji powtórzyliśmy trochę umiejętności językowych, ponieważ list do Nas był w języku angielskim :).

Zdjęcia
  • 001