Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Piątkowe Zabawy

Już dziś piątek! Ale ten czas szybko leci!

Propozycję zabaw:

  1. Spróbujcie skonstruować własną grę planszową na temat związany ze zwierzakami domowymi. Wspólnie wymyślić zasady gry i jej przebieg. Czego potrzebujecie? Papier, kredki i pionki, za które mogą posłużyć drobne przedmioty dostępne w domu. I oczywiście  niezbędna będzie  Wasza niesamowita i niczym nieograniczona wyobraźnia 🙂.

  2. Ćwiczcie czytanie codziennie chociaż 10 min🙂dokładam dzisiaj obrazki z sylabami możecie zaznaczać spinaczami do bielizny prawidłowe sylaby, które utworzą wyraz.


    Sylaby_do_pobrania.pdf

  3. Pobawcie się w zabawę ruchową "Sprytny kotek". Mamusia/tatuś przywiąże długi szalik do dwóch krzeseł, a waszym zadaniem będzie przejście pod nim tak, aby go nie dotknąć.  Jeśli będziecie mieć  ochotę mamusia może przywiązywać to coraz niżej 🙂. Bedzie to świetna zabawa i ... gimnastyka!

  4. Posłuchajcie bajki "Mały Miś i pomocne dłonie" w wykonaniu misiowego wujka - Maciej Barański    Pomyślcie, co dobrego możecie zrobić dla bliskiej osoby, której dawno nie widzieliście. Może zadzwońcie do niej? Nagrajcie dla niej krótki filmik? Wyślyjcie e-mailem zdjęcie na którym trzymajcie plakat:" Kocham Cię" ... Zróbcie coś dobrego!

I jak w każdy piątek- zaplanujcie rodzinny relaks! 🙂