Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Szkoła Leśna


Dzisiaj Ananasy wybrały się do Szkoły Leśnej w Bielawie, aby poszerzyć wiedzę o roślinach i zwierzętach zamieszkujących las. Zamieniliśmy się w poszukiwaczy śladów wiosny i zaopatrzeni w teczki, szukaliśmy okazów. Podczas poszukiwań roślin, spostrzegawcze dzieci wypatrzyły tropy zwierzyny. A na zakończenie Ananaski upiekły kiełbaski w ognisku i zjadły ze smakiem.

Zdjęcia
  • 001

Wiosenna Gra Planszowa


Gry planszowe to doskonałe narzędzie do rozwijania u dzieci wysiłku intelektualnego w sytuacjach pełnych napięć, jak również kształtowanie odporności emocjonalnej i wdrażanie do właściwego reagowania na odnoszenie sukcesów i porażek. Dlatego dzisiaj stworzyliśmy grę planszową z prostymi zadaniami (na początek). Było dużo emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Miłego oglądania.

Odwiedziny Królika Franka


Dziś gościem w naszej sali był Królik Franek. Dzieci wykazały się dużą empatią i zachowały się tak, aby Franek się nie bał i czuł się z nami dobrze. Jak widać Frankowi bardzo się podobało i bardzo posmakował owies, który specjalnie dla niego wyhodowaliśmy.

Doświadczenie z Fasolą


Dziś rozpoczęliśmy doświadczenie z fasolą. Każdego dnia będziemy obserwować zmiany, które zachodzą. Obserwacje będą również nanoszone na papier. 🌱🌱🌱 Zadanie to uczy odpowiedzialności, ponieważ każdy ma swoje nasionko, o które musi dbać i dostarczyć to, czego potrzebuje..

Zdjęcia
  • 001

Wioska indiańska

  • 001

To już ostatnia wycieczka Ananasów w przedszkolu, wszyscy poczuliśmy się jakby to była prawdziwa wioska indiańska, atmosfera i atrakcje były niesamowite :)
Kultura indiańska, zabawki ręcznie robione, tory przeszkód, piękne stroje i bliski kontakt z naturą, coś niesamowitego!
Zresztą drodzy Rodzice, sami zobaczcie jakie cudowne pamiątkowe zdjęcia tym razem wykonały 3 obiektywy :)

W imieniu dzieci i swoim dziękuję raz jeszcze za pomoc w opiece podczas wycieczki mamie Ewy - Pani Małgosi oraz mamie Roksany- Pani Kasi 💐💞