Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Bajki i Baśnie


W tym tygodniu grupa Mrówek przeniosła się do magicznego świata baśni i bajek. Po odsłuchaniu treści wiersza "Na straganie", każde dziecko mogło spróbować odegrać scenkę przy pomocy warzyw. Następnie ćwiczyliśmy motorykę mała przy pomocy wypychaniu pacynek do teatrzyku. Na koniec tygodnia zbudowaliśmy makietę do odbywania bajek. Dzieci odgrywały znane bajki na swój sposób, okazało się że znane bajki mogą mieć różne wątki i wszystko może się zmienić gdy w grę wchodzi dziecięca wyobraźnia!