Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Dzień Marchewki


11.04.2022 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Marchewki???????????????? Celem tego dnia było przedstawienie i promowanie spożywania warzyw i owoców jako darów natury na przykładzie marchewki, rozwijanie umiejętności współdziałania w zespole, Mróweczki wykonały pięknie prace plastyczne, była MARCHEWKOWA MATEMATYKA???????????????? oraz różne pomarańczowe zabawy:) nie mogło zabraknąć oczywiście pysznej Marcheweczki???? Było - dużo śmiechu, ale chyba właśnie o to chodziło, aby ten dzień był wyjątkowy, zdrowy, witaminowy, pomarańczowy, marchewkowy. Po takiej dawce witamin, śmiechu i zabawy na pewno wszystkie Mrówki będą zdrowe i uśmiechnięte????????????????????????.

Zdjęcia
  • 001