Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Plac Zabaw


Grupa Mrówek, jak już wiemy uwielbia wszelkie formy aktywności fizycznej. Tym razem wybraliśmy się na pobliski plac zabaw, aby dobrze spożytkować energię naszych przedszkolaków. Naszym Mrówkom bardzo spodobało się skakanie przez skakankę (troszkę mamy z tym problem, ale TRENING CZYNI MISTRZA) oraz skakanie w gumę! Gra w gumę (niestety w dzisiejszych czasach, często zapomniana forma aktywności, jak i zabawy u dzieci) niesamowicie ćwiczy zmysł równowagi, koordynację ruchową i płynność wykonywanych ruchów. Pozwala na pozbycie się nadmiaru energii, mocno dotlenia organizm, wzmacnia kondycję, uczy zapamiętywania sekwencji ruchów i umiejętności powtarzania dostrzeżonego ruchu.

Zdjęcia
  • 001