Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Mrówki w dawnych czasach


🌍🌋🦖🦕🐊Dziś najwięcej uwagi Mrówki poświęciły temu, jak wyglądało życie na Ziemi przed tysiącami lat. Na podstawie różnych tekstów i ilustracji rozmawialiśmy o tym, jakie zwierzęta i rośliny wtedy występowały, czym charakteryzowały się dinozaury, gdzie mieszkali jaskiniowcy i jak wyglądała ich codzienność. Dowiedzieliśmy się, jak powstał węgiel i jak jest wykorzystywany. Dyskutowaliśmy również o tym, co robi archeolog na wykopaliskach. Na poniższym filmie namiastka całego tygodnia. Od malowania węglem, do wykopalisk w naszym przedszkolnym ogrodzie i kończąc na dniu Dinozaura🦕🦖🦕🦖.