Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z zapowiedzią Pana Premiera, od 6 maja dopuszczona będzie możliwość otwarcia placówek przedszkolnych. Jednak poza tą informacją nie posiadamy żadnych innych wytycznych w tej sprawie. Niecierpliwie czekamy na szczegółowe decyzje Głównego Inspektora Sanitarnego. Proszę Państwa o cierpliwość i zrozumienie oraz o współpracę aby powrót dzieci do przedszkola był przede wszystkim bezpieczny.

Zwracam się również do Państwa z prośbą o podanie informacji drogą mailową lub sms-em na mój telefon bądź też kontaktując się z nauczycielką, kto z Państwa wyraża wolę powrotu dziecka, w podanym przeze mnie terminie, do przedszkola. Pomoże nam to w zaplanowaniu i zorganizowaniu wszystkich niezbędnych działań związanych z nowymi przepisami sanitarnymi. Informuję również, że w dniu dzisiejszym tj 30 kwietnia od godziny 8.00 czynny będzie przedszkolny telefon. Czekamy na informację od Państwa.

Pozdrawiam.
Małgorzata Domagała