Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Puchnące farby

Dziś  z naszego worka z pomysłami  wysypaliśmy puchnące farby. Zabawy jest co nie miara, a łatwość wykonania zadziwia. Przepis jest prosty, mąka, sól i woda w równych proporcjach. Mieszamy wszystko ze sobą, dla urozmaicenia można dodać barwników spożywczych lub zwykłej farby plakatowej,  żeby zabarwić masę. Można też to zrobić po wypieczeniu. Mieszamy składniki, malujemy pędzlem lub palcami na kartce technicznej i tworzymy  :)  po skończeniu malowania wkładamy pracę do mikrofalówki dosłownie na kilka sekund, tak aby nasza masa spuchła.

  • 001

Udanej zabawy !