Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Praca z Recyklingu

Na zakończenie tygodnia związanego z Dniem Ziemi, proponuję do wykonania pracę techniczną z recyklingu. W każdym domu znajdą się rolki po papierze toaletowym, plastikowe butelki, nakrętki i tym podobne przedmioty, z których można wyczarować coś niesamowitego. Drodzy Rodzice stwórzcie ze swoimi pociechami pracę wg własnego pomysłu lub skorzystajcie z podpowiedzi i inspiracji, które umieszczam poniżej (zamieszczone zdjęcia zostały znalezione z internecie, zachęcam do własnego poszukiwania inspiracji oczywiście wraz z dzieckiem).

Na koniec prośba!!! Zdjęcia powstałych prac wrzucajcie na naszą facebookową grupę. Pozdrawiam pani Kasia:)