Żabki

Grupa I Pani Paula Beśka.

Smerfy

Grupa II Pani Katarzyna Piórko.

Kosmonauci

Grupa III Pani Lucyna Szady.

Grupa IV Pani Anna Kurek.

Mrówki na warsztatach lepienia z gliny

Pani Magda z bielawskiego Art-Inkubatora odkryła w nas talenty, o których posiadaniu nie mieliśmy pojęcia. To pierwsza wizyta Mrówek na warsztatach u pani Magdy ale z pewnością nie ostatnia.

Kino Sferyczne - Ludzkie Ciało

Nasze przedszkole odwiedziło Kino Sferyczne. Dzieci z grupy Mrówek obejrzały w nim bajkę edukacyjną o ciele człowieka. Było to niezwykłe doświadczenie, czuliśmy się tak jakbyśmy byli wewnątrz ludzkiego ciała. Okrzyki zachwytu dzieci towarzyszyły nam przez cały seans.

Dzień Babci i Dziadka u Mrówek

W grupie Mrówek świętowaliśmy "Dzień babci i dziadka". Dzieci zaprezentowały program artystyczny jak prawdziwi aktorzy. Było mnóstwo wzruszeń i łez radości. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy raz jeszcze STO LAT!

Kalendarz Adwentowy

Mrówki realizowały kolejne zadanie z kalendarza adwentowego, piekliśmy świąteczne pierniczki, a następnie ozdabialiśmy je żeby były nie tylko smaczne ale również ładnie się prezentowały pod choinką.

Poznajemy Zawody Rodziców - Chemik

Dzisiaj grupę Mrówek odwiedziła mama Patrycji która jest chemikiem. Mogliśmy poznać cześć jej pracy i oglądać ciekawe doświadczenia. Bardzo dziękujemy za interesujące zajęcia.

Mikołaj u Mrówek

Wizyta Św. Mikołaja w grupie Mrówek, emocje sięgały zenitu, Mrówki najwyraźniej były grzeczne cały rok bo pod choinką znalazł się prezent dla każdego, nawet pani Kasi.

Zadania Adwentowe

W tym tygodniu dzieci z grupy Mrówek wykonywały kolejne zadania zapisane w kalendarzu adwentowym, powstały ozdoby choinkowe z masy plastycznej oraz suszonych pomarańczy, które następnie zawisły na grupowej choince.

Jeż Pigmejski w Przedszkolu

Dzieci miały okazję zobaczyć z bliska jeża, był to jeż pigmejski.  Dzieci dowiedziały się ciekawostek na temat tych zwierząt, a przede wszystkim tego jak pożyteczne są jeże. To spotkanie wywołało wiele emocji.

Święto Pluszowego Misia u Mrówek

Dzień Pluszowego Misia w grupie Mrówek rozpoczął się poznaniem historii jego  powstania, następnie nasz pluszowy gość Miś Zdziś sędziował zawody, w postaci toru przeszkód. Były to zawody na czas, wyłoniono trzech zwycięsców, którzy otrzymali medale mistrzów aktywności.