Żabki

Grupa I Pani Paula Beśka.

Wyszukaj

Smerfy

Grupa II Pani Katarzyna Piórko.

Wyszukaj

Kosmonauci

Grupa III Pani Lucyna Szady.

Wyszukaj

Ananasy

Grupa IV Pani Anna Kurek.

Wyszukaj

Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Mrówki na warsztatach lepienia z gliny

  • 001

Pani Magda z bielawskiego Art-Inkubatora odkryła w nas talenty, o których posiadaniu nie mieliśmy pojęcia. To pierwsza wizyta Mrówek na warsztatach u pani Magdy ale z pewnością nie ostatnia.

Kino Sferyczne - Ludzkie Ciało

  • 001

Nasze przedszkole odwiedziło Kino Sferyczne. Dzieci z grupy Mrówek obejrzały w nim bajkę edukacyjną o ciele człowieka. Było to niezwykłe doświadczenie, czuliśmy się tak jakbyśmy byli wewnątrz ludzkiego ciała. Okrzyki zachwytu dzieci towarzyszyły nam przez cały seans.

Dzień Babci i Dziadka u Mrówek

  • 001

W grupie Mrówek świętowaliśmy "Dzień babci i dziadka". Dzieci zaprezentowały program artystyczny jak prawdziwi aktorzy. Było mnóstwo wzruszeń i łez radości. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy raz jeszcze STO LAT!

Kalendarz Adwentowy

  • 001

Mrówki realizowały kolejne zadanie z kalendarza adwentowego, piekliśmy świąteczne pierniczki, a następnie ozdabialiśmy je żeby były nie tylko smaczne ale również ładnie się prezentowały pod choinką.

Poznajemy Zawody Rodziców - Chemik

  • 001

Dzisiaj grupę Mrówek odwiedziła mama Patrycji która jest chemikiem. Mogliśmy poznać cześć jej pracy i oglądać ciekawe doświadczenia. Bardzo dziękujemy za interesujące zajęcia.

Mikołaj u Mrówek

  • 001

Wizyta Św. Mikołaja w grupie Mrówek, emocje sięgały zenitu, Mrówki najwyraźniej były grzeczne cały rok bo pod choinką znalazł się prezent dla każdego, nawet pani Kasi.

Zadania Adwentowe

  • 001

W tym tygodniu dzieci z grupy Mrówek wykonywały kolejne zadania zapisane w kalendarzu adwentowym, powstały ozdoby choinkowe z masy plastycznej oraz suszonych pomarańczy, które następnie zawisły na grupowej choince.

Jeż Pigmejski w Przedszkolu

  • 001

Dzieci miały okazję zobaczyć z bliska jeża, był to jeż pigmejski.  Dzieci dowiedziały się ciekawostek na temat tych zwierząt, a przede wszystkim tego jak pożyteczne są jeże. To spotkanie wywołało wiele emocji.

Święto Pluszowego Misia u Mrówek

  • 001

Dzień Pluszowego Misia w grupie Mrówek rozpoczął się poznaniem historii jego  powstania, następnie nasz pluszowy gość Miś Zdziś sędziował zawody, w postaci toru przeszkód. Były to zawody na czas, wyłoniono trzech zwycięsców, którzy otrzymali medale mistrzów aktywności.

Copyright © 2020 Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne w Bielawie All Rights Reserved. Developed by JUMP IT Service.