Żabki

Grupa I Pani Paula Beśka.

Smerfy

Grupa II Pani Katarzyna Piórko.

Kosmonauci

Grupa III Pani Lucyna Szady.

Grupa IV Pani Anna Kurek.

Urodziny Franusia

Dzisiaj urodziny obchodził Franuś z grupy Pszczółki. Wszystkie przedszkolaki życzą mu dużo zdrowia i wspaniałych urodzinowych prezentów.

Pszczółki na świeżym powietrzu

Nasze pracowite PSZCZÓŁKI, uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Bałwanka jak na razie nie mamy z czego ulepić, więc bawimy się w naszym ogrodzie i wspólnie budujemy wielkie zamki z piasku.

Maja jedzie do domu

Dzisiaj żegnaliśmy Maję, która wraca już do swojego domku w Londynie, z niecierpliwością czekamy na kolejne odwiedziny.

Dzień Babci i Dziadka u Pszczółek

Dzisiaj nasze PSZCZÓŁKI obchodziły piękne święto, dzień BABCI i DZIADKA swoimi tańcami, śpiewami oraz wierszykami chciały podziękować im za czas, miłość za to, że zawsze są blisko. Na koniec razem wszyscy razem tańczyliśmy to był piękny dzień. Jeszcze raz wszystkiego najpiękniejszego.

Mikołaj u Pszczółek

Nasze PSZCZÓŁKI odwiedził dziś długo oczekiwany gość. Święty Mikołaj, bo o nim oczywiście mowa, przyniósł wielki wór z prezentami i obdarował wszystkie dzieci. Podziękowaniem za piękne prezenty były oczywiście piosenki uśmiech na buzi każdego dziecka, oraz laurka i porcelanowy upominek, który Pszczółki same wykonały.

Idzie dobry święty ,
Uśmiecha się w koło,
Grzecznym dzieciom biją
serduszka wesoło.
Niesie w dużym worku
Słodyczy bez liku,
Pełno dzisiaj wszędzie
Radości i krzyku.

Dzień Górnika

Dzisiaj obchodziliśmy ważne święto DZIEŃ GÓRNIKA.
Górnik świdrem węgiel kruszy,
Z latarenki światło spływa.
Już wagonik z węglem ruszył,
Winda w górę go porywa.

Choinko, choinko

Choinko, choinko, świąteczną masz minkę!
Łańcuszek wpleciony w zieloną czuprynkę!
Stanęłaś w pokoju na złotym dywanie
I cień Twój iglasty zatańczył na ścianie.
Usiądę przy Tobie! I podam Ci rękę.
To nic, że masz trochę kłującą sukienkę!

Ozdoby Świąteczne

Co raz bliżej święta Pszczółki nie mogą się już doczekać Świat Bożego Narodzenia dlatego zabrały się za robienie pięknych ozdób świątecznych z masy porcelanowej, ozdoby wyszły przepięknielaughing