Pszczółki

Grupa 1 - Pani Natalia.

Wyszukaj

Jagódki

Grupa 2 - Pani Sylwia.

Wyszukaj

Mrówki

Grupa 3 - Pani Kasia.

Wyszukaj

Ananasy

Grupa 4 - Pani Monika.

Wyszukaj

Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Tydzień Kolorowych Barw


W zeszłym tygodniu, dwie młodsze grupy; grupa Pszczółek 🐝i Jagódek 🫐, kolorowo rozpoczęły nowy rok. Tydzień rozpoczęliśmy od zapoznania się ze zjawiskiem tęczy. 🌈🌦Dowiedzieliśmy się jak powstaje, a w kolejnych dniach eksperymentowaliśmy z jej kolorami. Mieszaliśmy kolorowe ciecze, tworząc nowe kolory. 🔴🔵🟡Pod koniec tygodnia dzieci wykonały kolorową prace plastyczną, która symbolizowała wejście w nowy rok! 🎆🎇Cała nasza przedszkolna rodzina życzy; Szczęśliwego nowego i kolorowego roku, niech tęcza towarzyszy nam przez cały rok. ☺️🌈.