Pszczółki

Grupa 1 - Pani Natalia.

Wyszukaj

Jagódki

Grupa 2 - Pani Sylwia.

Wyszukaj

Mrówki

Grupa 3 - Pani Kasia.

Wyszukaj

Ananasy

Grupa 4 - Pani Monika.

Wyszukaj

Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Dzień Teatru


27 marca obchodzimy dzień teatru, z tej okazji grupa Jagódek i Ananasów wybrała się do kinoteatru na zwiedzanie. Mogliśmy zobaczyć jak wygląda wszystko od wewnątrz od pracy oświetleniowca i dźwiękowca do poczucia się jak prawdziwi aktorzy zaglądając do garderoby i stojąc na scenie.Dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Kultury i Sztuki za możliwość zobaczenia wszystkiego tak szczegółowo.

Zdjęcia
  • 001