Żabki

Grupa I Pani Paula Beśka.

Smerfy

Grupa II Pani Katarzyna Piórko.

Kosmonauci

Grupa III Pani Lucyna Szady.

Grupa IV Pani Anna Kurek.

W Parku

Pszczółki i Jagódki korzystają z pięknej pogody, spacerujemy, nasłuchujemy ptaszków, oraz szukamy zimy... smile

Dziś są Walentynki!
Dla chłopca i dziewczynki!
Wszyscy sobie ślą serduszka.

Dla ciebie kwiatuszek,
sześć małych serduszek,
jeszcze cztery robaczki
i trzy słodkie buziaczki.

Pies Chase o Bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo ważna sprawa... 4go lutego dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w pogadance na temat zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. W pogadance brał udział niezwykły gość, pies Chase z ulubionej kreskówki.

Filharmonia na wesoło

Uwielbiamy spotkania z "filharmonią na wesoło" dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy, poznajemy instrumenty i świetnie się bawimy, a nawet tańczymy.

Bal Karnawałowy

Królewny, rycerze, wróżki, czarownice, biedronki i żabki bawiły się dzisiaj na przedszkolnymi balu karnawałowym. Było kolorowo, radośnie a przede wszystkim tanecznie.

Akcja Fundacji Mam Pomysł

Finał listopadowej akcji na rzecz Fundacji Mam Pomysł. Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom, a także pracownikom przedszkola, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Dzięki Wam zgromadziliśmy spory zapas karmy dla kociaków z bielawskiej kociarni, a także kwotę 126zł na rzecz podopiecznych fundacji. Serdecznie dziękujemy za serce dla zwierząt.

Popołudnie twórczej aktywności

W przedświątecznym nastroju razem z rodzicami przygotowujemy ozdoby na choinkę. Są własnoręcznie wykonane bombki, aniołki, ozdabianie serduszka, nie zabrakło też papierowego, kolorowego łańcucha.