Pszczółki

Grupa 1 - Pani Natalia.

Wyszukaj

Jagódki

Grupa 2 - Pani Sylwia.

Wyszukaj

Mrówki

Grupa 3 - Pani Kasia.

Wyszukaj

Ananasy

Grupa 4 - Pani Monika.

Wyszukaj

Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Zamek Dmuchany w Przedszkolu


W ostatni dzień świętowania DNIA DZIECKA w naszym ogrodzie przedszkolnym stanęła wielka niespodzianka dla dzieci - zamek dmuchany🙈🙈🥰🥰 Wesoła zabawa sprzyja optymistycznej postawie. To był piękny i radosny dzień dla wszystkich przedszkolaków🥳🥳🥰🥰.

Zdjęcia
  • 001

Narodowy Dzień Sportu


Podczas obchodów z okazji dnia dziecka nasze Przedszkole wzięło udział w obchodach Narodowego Dnia Sportu, organizując przedszkolną olimpiadę w ogrodzie przedszkolnym. Ruch to nieodłączny element prawidłowego rozwoju małych dzieci. Kształtuje ich organizm, wpływa na rozwój fizyczny, psychiczny i społeczny oraz daje dzieciom ogromną radość. Poprzez aktywność fizyczną dziecko, poznaje swoje ciało, możliwości i umiejętności, a także nabywa wszelkich sprawności, potrzebnych mu w późniejszym życiu.

Zdjęcia
  • 001

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy spokoju w sercu i pokoju na świecie, niech nigdy nie zabraknie zdrowia, bezpieczeństwa i miłości.