Pszczółki

Grupa 1 - Pani Natalia.

Wyszukaj

Jagódki

Grupa 2 - Pani Sylwia.

Wyszukaj

Mrówki

Grupa 3 - Pani Kasia.

Wyszukaj

Ananasy

Grupa 4 - Pani Monika.

Wyszukaj

Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Zabawy w ogrodzie przedszkolnym w każdą porę roku


Jako Ekologiczne przedszkole przykładamy bardzo dużą wagę do spędzenia czasu w ogrodzie przedszkolnym. Czy to sanki zima, czy gotowanie błotnej zupy jak wszystko topnieje, albo zabawy w basenie latem czy po prostu zaspakajanie naturalnej potrzeby zabawy razem z nabieraniem odporności na świeżym powietrzu. Inspirując się wychowaniem Norweskimi zgadzamy się w stu procentach, że NIE MA ZŁEJ POGODY, SĄ TYLKO ZŁE UBRANIA.

Świat Dinozaurów


Makieta świata dinozaurów - z wykorzystaniem masy plastycznej, materiałów naturalnych i różnego rodzaju kasz to świetny sposób na zabawę i rozwój integracji sensorycznej oraz kreatywności dzieci. Wybuch wulkanu - ciekawy eksperyment z wykorzystaniem sody i octu.

Przedszkolne Zwierzaki


Przedstawiany Państwu króliczki, które mieszkają w naszym przedszkolu, Balbina i Ptyś.

Balbina 🐰
to nasza prawdziwa księżniczka. Jest spokojną samiczka, która chętnie przychodzi do dzieci, lubi jak się ją bierze na kolana i głaska za uchem.

Ptyś 🐰
jest to energiczny samiec, nie zatrzymuje się, ani na chwilę, zna wszystkie miejsca w przedszkolu i niczego się nie boi. Zachwyca dzieci swoimi wyczynami akrobatycznymi i szalonymi podskokami.

Dzięki zwierzęta dzieci uczą się odpowiednich zachowań w kontakcie ze zwierzętami oraz odpowiedzialności w dbaniu o nie.