Kolorowa Pisanka

Drodzy Rodzice

Pozostając w klimacie świąt Wielkiej nocy, chciałabym Państwa zachęcić do stworzenia razem z dzieckiem pięknej kolorowej pisanki????

Będą nam potrzebne:

• wzór pisanki
  • bibuła ( najlepiej kilka kolorów)
  • klej

W załączeniu wysyłam wzór pisanki do druku

Jeżeli nie mają Państwo jak wydrukować nic nie szkodzi, można samemu narysować na białej kartce wzór pisanki:). Bibułkę rwiemy na małe kawałki i z nich formujemy małe kuleczki, nasze PSZCZÓŁKI bardzo to lubią, a przy tym ćwiczą sobie rączki????. Gdy już mamy kuleczki, nanosimy na naszą pisankę klej i przyklejamy nasze kolorowe kuleczki z bibuły. Gwarantuję efekt będzie przepiękny ????????.

Chętnych proszę o wysyłanie prac.

Wielkanocna piosenka

Zachęcam do wspólnego śpiewania ze swoim dzieckiem, jestem pewna, że sprawi to naszemu dziecku wiele radości, tym bardziej że prawie wszystkie Pszczółki znają naszą Wielkanocną piosenkę.