Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Wiosenne kanapki i inne zabawy

Wiosenne kanapki

Dobrze jest zacząć dzień z uśmiechem i dobrym nastrojem:) tyczy się to zarówno Rodziców jak i Dzieci, a nic tak nie wprawi nas w wyśmienity humor jak pyszne i pięknie wyglądające śniadanie, które dzieci przygotują samodzielnie:) zachęcam,aby Państwo razem ze swoimi pociechami stworzyli, kolorowe wiosenne kanapeczki. Gwarantuję, że będzie to wielka frajda dla maluchów, dzieci będą mogły wykazać się swoją kreatywnością, na pewno z chęcią zjedzą kanapki, które same przygotują. W załączeniu przesyłam trochę inspiracji. Smacznego :)

  • 001

Co się zmieniło

Po zrobieniu pysznego śniadanka, czas na trochę zabawy:) wchodzimy razem z dzieckiem do jego pokoju, dziecko przygląda się próbując zapamiętać gdzie co leży, wychodzi na chwilkę z pokoju, w tym czasie rodzic zmienia położenie jakiegoś przedmiotu w pokoju, ważne by było to coś co znajduje się na pierwszym planie np. ulubiony miś, który leży zawsze na łóżku, stawiamy na biurku, zapraszamy dziecko zadając pytanie" co się zmieniło" dziecko ćwiczy spostrzegawczość, zabawa jest rewelacyjna a radość dziecka,gdy wskaże poprawnie zmianę ogromna💪😍 oczywiście po poprawnej odpowiedzi następuje zamiana miejsc, teraz to rodzic będzie odgadywał "co się zmieniło"
Udanej zabawy😁

Kolorowy Motylek

Nadeszła długo wyczekiwana wiosna😍 zachęcam do przeczytania wraz z dzieckiem wierszyka. Po jego przeczytaniu, porozmawiajmy o jego treści, dajmy dziecku się wypowiedzieć (nasze PSZCZÓŁKI bardzo to lubią)

Tańczą motyle, tańczą na łące
a razem z nimi kwiaty pachnące.
Kwiaty motylom ukłon składają
w małych kółeczkach się obracają.

Skrzydła motylom w słońcu się mienią
żółtym kolorem piękną czerwienią.
Słoneczko z góry uśmiecha się
ciepłym promykiem ogrzeje cię.

Zachęcam do wykonania pracy plastycznej :) pt "kolorowy Motylek" skrzydełka motylkowi stworzymy z odbitych rączek lub stópek wybór zostawiam Państwu:) w załączeniu przesyłam zdjęcia poglądowe:)

  • 001

Miło by było, gdyby w komentarzach przesłali Państwo zdjęcia wykonanych prac😍 Gąsienicy, oraz Motylka :)

Pozdrawiam serdecznie