Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Ukrywanie i poszukiwanie

Dzisiaj zabawy z ukrywaniem i poszukiwaniem.

Pierwsza zabawa co się schowało? Siadamy z dzieckiem i układamy przed nim 5 zabawek (auto, lalkę, książkę, piłkę, robota). Zadaniem rodzica jest przykryć jedną zabawkę np chustka, a zadaniem dziecka jest zgadnąć jaka zabawka się ukryła.

Następnie można przygotować mapę domu i pobawić się w poszukiwaczy skarbu. Przygotować 5 kopert z cyframi od 1 do 5. Zadaniem rodzica jest ukryć i zaznaczyć na mapie gdzie dziecko może je znaleźć. Po odnalezieniu wszystkich kopert dziecko otrzymuje drobna nagrodę.

  • 001

Miłej zabawy.