Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Bajeczka Wielkanocna

Bajeczka Wielkanocna

Witam dzisiaj propozycja zadań z tematyką nadchodzących Świat Wielkanocnych mimo, że nie będą one wyglądać jak zawsze nie zapomnijmy o tradycjach i rozmowach z dziećmi. Jako pomoc w rozmowie proponuję, aby dzieci wysłuchały opowiadania A. Galicy pt. "Bajeczka wielkanocna". Warto zawsze poprowadzić rozmowę z dziećmi na temat opowiadania zadając parę pytań, które znajdziecie państwo pod tekstem.

Labirynty

W poniższym pliku znajdą państwo również 3 zadania - labirynty i łączenie obrazków z cieniem.