Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Dzień Ziemi

Witam Was kochani dzisiaj będzie o ekologii ponieważ jesteśmy Ekologicznym Przedszkolem i dużo wiecie na temat zachowań proekologicznych, a także dlatego że 22 Kwietnia to Międzynarodowy Dzień Ziemi. To coroczna wiosenną akcją, która promuje postawy, a także przypomina jak można dbać o środowisko i naszą planetę.  Musimy pilnować, aby w naszym życiu tych ekologicznych nawyków było jak najwięcej nie ze względu na modę, ale ze względu na przekonanie, że jest to dobre dla naszej planety.

  • 005

Wyklejanka z motywem kuli ziemskiej. Wyklej ją plasteliną, bibułą lub pokoloruj.

  • 006

Połącz w pary ekologiczne symbole z ich cieniami.

  • 007

Które nawyki są ekologiczne, a które szkodzą Ziemi? Wytnij uśmiechnięte i smutne planety i przyklej je w odpowiednich miejscach.

Na koniec zachęcam Was do obejrzenia bajki Franklin i Dzień Ziemi: