Zbliża się Wielkanoc

Tradycje Świąt Wielkanocnych

Witam Was serdecznie w ten ciepły dzień.  W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi przesyłam prezentację związana z tradycjami tych Świąt obejrzyjcie ją wspólnie z dziećmi.

Święta Wielkanocne - animacja do piosenki

Posłuchajcie i odpowiedzcie na pytanie.
Czy pamiętacie co powinno znaleźć się w koszyczku?
Jeśli nie to posłuchajcie piosenki kilka razy a wtedy każdy z Was odpowie śpiewająco ????.

Zdjęcia podczas zabaw

Kochane dzieciaki pewnie stęskniłyście się za koleżankami i kolegami z przedszkola. Zachęcamy Was do wysyłania waszych zdjęć wykonanych podczas zabaw w domu lub podczas wykonywania zadań zaproponowanych przez waszą Panią. Umieścimy te zdjęcia na naszej stronie a dzięki nim będziecie mogli zobaczyć się nawzajem. Czy poznajecie kto to!??

???? Życzę miłego dnia ????.