Śłońce Deszczyk

Hej, hej ???? Czy chociaż jeden przedszkolak czeka na nowe zabawy? Tak? To świetnie!
Piątek proponuję spędzić na sportowo, bo ruch to zdrowie:

1. Przygotuj wygodny strój do ćwiczeń. Co to będzie? Dres, balowa sukienka czy strój kosmonauty? ???? Żartuję, oczywiście że wygodny dres lub getry. Jeśli potrafisz - załóż go samodzielnie. Pamiętaj, aby podczas ćwiczeń zachować bezpieczeństwo.
  2. Wykonaj razem z mamusią/tatusiem wiosenne ćwiczenia gimnastyczne:
    1. "Słońce i deszczyk": biegajcie po pokoju. Na hasło mamy: "słońce!" zatrzymajcie się i stańcie z podniesionymi rękami
      w górę. Na hasło: "deszcz!" przykucnijcie i schowajcie głowy.
    2. "Bocian" - chodźcie po pokoju i wysoko unoście kolana. Co pewien czas jak bociany, zatrzymajcie się i stańcie na jednej nodze, rozkładając szeroko ramiona. Ciekawe komu uda się zachować równowagę....
    3. "Kokon motyla" - owiń mamusię/tatusia długim szalem lub kocem. Potem mamusia/tatuś owinie ciebie ????
    4. skaczcie jak żabki
  3. Przed wami weekend. Zaplanujcie wspólnie rodzinny relaks ????