Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Wiosenne Krokusy i Motylki

Dzisiaj z radością przedstawiam wam wiosenne krokusy i motylki z rolek po papierze jako zwiastuny wiosny.

Potrzebne będą:

  1. rolki po papierze,
  2. żółta , fioletowa i różowa farba,
  3. zielony papier kolorowy
  4. oraz nożyczki, tektura bądź kartka z bloku technicznego

Krokusy
Aby wykonać krokusy potrzebne będzie 5 kawałków pocięte rolki - 3 z nich malujemy na żółto a 2 na fioletowo. Żółte sklejamy że sobą i powstaje nam kielich większego krokusa . Aby zrobić mniejszy kwiatek należy złożyć jeden fioletowy kawałek rolki na pół , a drugi przeciąć w połowie, z tak powstałych części formujemy kielich i sklejamy razem. Kielich kwiatów przyklejamy do tekturki bądź kartki z bloku technicznego. Łodygi i listki wycinamy z papieru kolorowego i również przyklejamy.

  • 001

A oto kilka wiosennych zadań  z grafomotoryki.

 

Grafomotoryka - Wiosenne Zwierzta.pdf