Dzień Chłopaka

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach 😄 W życiu rodziny czy w życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września🥳😃 W tym dniu we wszystkich grupach dziewczynki wręczały chłopcom upominki, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały.

Dzień Przedszkolaka 2023

Początek roku szkolnego 2023/24

Nowy rok szkolny 2023/2024 rozpoczął się w naszym przedszkolu 1 września i z wielką radością przywitaliśmy nowych oraz kontynuujących naukę Przedszkolaków. Nasi milusińscy korzystali z uroków pięknej pogody podczas wielu zabaw na ogrodzie.

Lato w Przedszkolu

Każdy wie, że lato oznacza czas zabawy na świeżym powietrzu i sprzyja ono dobrej energii. Tak właśnie wyglądają wakacje w naszym przedszkolu. Nie brakowało nam basenu, lodów oraz wielu zabaw muzyczno-ruchowych.

Wakacyjny Czas

Wspólna zabawa i tańce do ulubionych piosenek na świeżym powietrzu! To jedne z ulubionych zajęć w wakacyjne dni.