Zajęcia plastyczne w ogrodzie

Korzystając z pięknej pogody, grupa Jagódek brała udział w zajęciach plastycznych w ogrodzie przedszkolnym tworząc przy pomocy farb łąkę. Będąc przy temacie łąki mogliśmy obserwować mieszkańców naszego ogrodu, tworząc domek dla ślimaków, obserwować dżdżownice i podziwiać piękne kolorowe ptaki i motyle.

Dzień Ziemi - Jagódki

22 kwietnia w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Ziemi. My już wiemy, że to od nas zależy jak nasza Ziemia będzie wyglądać i uczymy się o nią dbać przez zabawę.

Kosmiczna Przygoda

Ten tydzień był magiczny udało nam się doświadczyć kosmicznej przygodny. W naszej sali znalazły się planety, które codziennie mogliśmy poznawać i podziwiać, były one natchnieniem do stworzenia planet. A dzisiaj udało nam się zamknąć kosmos w słoikach. Dużo kolorów, brokatów i okazja do wybiegania wyobraźnia w nieznane..