Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Terminu zamknięcia Przedszkola

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Pionkowski wydał nowe rozporządzenie zmieniające rozporządzenie z dnia 11.03.20 w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w którym na podstawie art 30b ustawy z dnia 24 grudnia 2016 Prawo oświatowe (Dz.U. z 2019 poz. 1148, z późn. zm.) wprowadzono zmianę terminu do którego szkoły, przedszkola, żłobki oraz inne placówki oświatowe będą zamknięte dla uczniów i wychowanków.

Rozporządzenie to wprowadza  datę 10 kwietnia 2020 jako dzień do którego obowiązuje zamknięcie placówek oświatowych.

Zachęcamy wszystkich Rodziców aby razem z dziećmi odwiedzali naszą przedszkolną stronę internetową. W zakładkach poszczególnych grup wiekowych znajdziecie Państwo propozycje zabaw i ciekawych eksperymentów  do przeprowadzenia z dziećmi w domu. Opisy zabaw nie nakładają na Państwa obowiązku ich przeprowadzenia, z naszej strony są to tylko propozycje  zabaw których nauczycielski w tych dniach z przyczyn od nas niezależnych nie mogą przeprowadzić ze swoimi wychowankami w grupach przedszkolnych. Życzymy Wam dużo zdrowia i niecierpliwie czekamy na Wasz powrót.

  • 001