Żabki

Grupa I Pani Paula Beśka.

Wyszukaj

Smerfy

Grupa II Pani Katarzyna Piórko.

Wyszukaj

Kosmonauci

Grupa III Pani Lucyna Szady.

Wyszukaj

Ananasy

Grupa IV Pani Anna Kurek.

Wyszukaj

Kontakt

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Małgorzata Domagała
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa
746 452 224
Fax: 746 452 224
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Kalendarz Adwentowy

  • 001

Mrówki realizowały kolejne zadanie z kalendarza adwentowego, piekliśmy świąteczne pierniczki, a następnie ozdabialiśmy je żeby były nie tylko smaczne ale również ładnie się prezentowały pod choinką.

Poznajemy Zawody Rodziców - Chemik

  • 001

Dzisiaj grupę Mrówek odwiedziła mama Patrycji która jest chemikiem. Mogliśmy poznać cześć jej pracy i oglądać ciekawe doświadczenia. Bardzo dziękujemy za interesujące zajęcia.

Mikołaj u Mrówek

  • 001

Wizyta Św. Mikołaja w grupie Mrówek, emocje sięgały zenitu, Mrówki najwyraźniej były grzeczne cały rok bo pod choinką znalazł się prezent dla każdego, nawet pani Kasi.

Zadania Adwentowe

  • 001

W tym tygodniu dzieci z grupy Mrówek wykonywały kolejne zadania zapisane w kalendarzu adwentowym, powstały ozdoby choinkowe z masy plastycznej oraz suszonych pomarańczy, które następnie zawisły na grupowej choince.

Jeż Pigmejski w Przedszkolu

  • 001

Dzieci miały okazję zobaczyć z bliska jeża, był to jeż pigmejski.  Dzieci dowiedziały się ciekawostek na temat tych zwierząt, a przede wszystkim tego jak pożyteczne są jeże. To spotkanie wywołało wiele emocji.

Święto Pluszowego Misia u Mrówek

  • 001

Dzień Pluszowego Misia w grupie Mrówek rozpoczął się poznaniem historii jego  powstania, następnie nasz pluszowy gość Miś Zdziś sędziował zawody, w postaci toru przeszkód. Były to zawody na czas, wyłoniono trzech zwycięsców, którzy otrzymali medale mistrzów aktywności.

List do Świętego Mikołaja

  • 001

Choć do świąt jeszcze daleko, dzieci z grupy Mrówek rozpoczęły w tym tygodniu realizację zadań z kalendarza adwentowego. Pierwszym zadaniem było stworzenie listu do Św. Mikołaja i wysłanie go pocztą do Jego domu w Srebrnej Górze. Oto fotorelacja.

Odwiedzamy Groby Zmarłych

  • 001

Dzieci z grupy Mrówek udały się na pobliski cmentarz. Wizyta ta miała na celu zapoznanie dzieci z zasadami zachowania jakich należy przestrzegać podczas odwiedzania grobów zmarłych. Dzieci oddały hołd zmarłym mieszkańcom Bielawy poprzez chwilę ciszy.

Dzień Jeża

  • 001

10-go listopada obchodzimy Dzień Jeża, w grupie Mrówek w tym tygodniu dzieci poznają ciekawostki dotyczące tych zwierząt. Dzieci tworzyły sylwetki jeży przy użyciu kasztanów. Każdy jeż otrzymał również imię (Wiktor, Dyzio i Hania)

Copyright © 2020 Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne w Bielawie All Rights Reserved. Developed by JUMP IT Service.