Żabki

Grupa I Pani Paula Beśka.

Smerfy

Grupa II Pani Katarzyna Piórko.

Kosmonauci

Grupa III Pani Lucyna Szady.

Grupa IV Pani Anna Kurek.

Kalendarz Adwentowy

Mrówki realizowały kolejne zadanie z kalendarza adwentowego, piekliśmy świąteczne pierniczki, a następnie ozdabialiśmy je żeby były nie tylko smaczne ale również ładnie się prezentowały pod choinką.

Poznajemy Zawody Rodziców - Chemik

Dzisiaj grupę Mrówek odwiedziła mama Patrycji która jest chemikiem. Mogliśmy poznać cześć jej pracy i oglądać ciekawe doświadczenia. Bardzo dziękujemy za interesujące zajęcia.

Mikołaj u Mrówek

Wizyta Św. Mikołaja w grupie Mrówek, emocje sięgały zenitu, Mrówki najwyraźniej były grzeczne cały rok bo pod choinką znalazł się prezent dla każdego, nawet pani Kasi.

Zadania Adwentowe

W tym tygodniu dzieci z grupy Mrówek wykonywały kolejne zadania zapisane w kalendarzu adwentowym, powstały ozdoby choinkowe z masy plastycznej oraz suszonych pomarańczy, które następnie zawisły na grupowej choince.

Jeż Pigmejski w Przedszkolu

Dzieci miały okazję zobaczyć z bliska jeża, był to jeż pigmejski.  Dzieci dowiedziały się ciekawostek na temat tych zwierząt, a przede wszystkim tego jak pożyteczne są jeże. To spotkanie wywołało wiele emocji.

Święto Pluszowego Misia u Mrówek

Dzień Pluszowego Misia w grupie Mrówek rozpoczął się poznaniem historii jego  powstania, następnie nasz pluszowy gość Miś Zdziś sędziował zawody, w postaci toru przeszkód. Były to zawody na czas, wyłoniono trzech zwycięsców, którzy otrzymali medale mistrzów aktywności.

List do Świętego Mikołaja

Choć do świąt jeszcze daleko, dzieci z grupy Mrówek rozpoczęły w tym tygodniu realizację zadań z kalendarza adwentowego. Pierwszym zadaniem było stworzenie listu do Św. Mikołaja i wysłanie go pocztą do Jego domu w Srebrnej Górze. Oto fotorelacja.

Odwiedzamy Groby Zmarłych

Dzieci z grupy Mrówek udały się na pobliski cmentarz. Wizyta ta miała na celu zapoznanie dzieci z zasadami zachowania jakich należy przestrzegać podczas odwiedzania grobów zmarłych. Dzieci oddały hołd zmarłym mieszkańcom Bielawy poprzez chwilę ciszy.

Dzień Jeża

10-go listopada obchodzimy Dzień Jeża, w grupie Mrówek w tym tygodniu dzieci poznają ciekawostki dotyczące tych zwierząt. Dzieci tworzyły sylwetki jeży przy użyciu kasztanów. Każdy jeż otrzymał również imię (Wiktor, Dyzio i Hania)