Żabki

Grupa I Pani Paula Beśka.

Smerfy

Grupa II Pani Katarzyna Piórko.

Kosmonauci

Grupa III Pani Lucyna Szady.

Grupa IV Pani Anna Kurek.

Odwiedzamy Groby Zmarłych

Dzieci z grupy Mrówek udały się na pobliski cmentarz. Wizyta ta miała na celu zapoznanie dzieci z zasadami zachowania jakich należy przestrzegać podczas odwiedzania grobów zmarłych. Dzieci oddały hołd zmarłym mieszkańcom Bielawy poprzez chwilę ciszy.

Dzień Jeża

10-go listopada obchodzimy Dzień Jeża, w grupie Mrówek w tym tygodniu dzieci poznają ciekawostki dotyczące tych zwierząt. Dzieci tworzyły sylwetki jeży przy użyciu kasztanów. Każdy jeż otrzymał również imię (Wiktor, Dyzio i Hania)

Kodowanie Kolorami

Dzieci z grupy III w ramach codziennych zajęć dydaktycznych, kodowały za pomocą zwijanych samodzielnie, papierowych kul, w odpowiednich kolorach.

Kolory Jesieni

Dzieci z grupy III (Mrówki) wykonały wspólną pracę plastyczną pod tytułem "Kolory jesieni". Oprócz wydzieranki z kolorowego papieru, do wyklejania dyń użyliśmy także jesiennych liści. Oto efekty naszej pracy.

Warsztaty Mydlarskie u Mrówek

Mrówki wzięły udział w Warsztatach Mydlarskich, dzieci poznały proces powstawania mydła, stworzyły również własnoręcznie
pachnące mydełka.

Copyright © 2019 Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne w Bielawie All Rights Reserved. Developed by JUMP IT Service.